vimūza

Vimūza

Apie mane

Esu Vilma. Dekoratorės kelią pasirinkau prieš penkis metus. Šis kūrybinis verslas prasidėjo nuo dukrytės gimtadienio. Jei ne ji, ko gero, šio įkvėpimo nebūčiau sulaukusi. Šis pomėgis pamažu virto tokia aistra, kad jaučiu, kaip sergu šia profesine liga ir negaliu nuo to pabėgti 🙂 Visur norisi matyti gražią aplinką, mėgstu, kai mane supa šiltos spalvos, kada viskas suderinta ir aplinkoje vyrauja harmonija. Grožio kūrimas man lyg savotiškas saviraiškos būdas, tarsi psichoterapija. Augdama kaime mėgau vaikščioti po pievas ir rinkti laukines gėles, kurias po to džiovindavau knygose. Manau tik paprastume ir kuklume slypi tikrasis grožis. Ir dar... Dievinu rudenį, jis išties nuostabus, o gal dėl to, kad tuomet esu gimusi. O gal, dėl to, kad juo nesižavėti neįmanoma. Ir tas jo rudeninis kvapas, kuris nukelia i namus kaime... kai po kojomis vėjas šokdina lapus... Visiems linkiu gaudyti tokias akimirkas ir džiaugtis jomis. Be galo mylėkite gyvenimą ir švęskite jį.

Krikštynos

Kurkime prisiminimus kartu

jaukioje krikštynų šventėje

Krikštynos tai diena, kuomet vaikelis atiduodamas Dievo globai. Tai kamerinė šventė, todėl didelių iškilmių gal ir nereikia. Svarbiausia, kad jį gaubtų artimųjų dėmesys ir meilė. Kad būtų gražus bendrumas ir buvimas kartu. Bet šiame amžiuje krikštynų šventė, kaip ir vestuvės, metams bėgant vis modernėja. Ir atsiranda vis naujų ir madingų tradicijų. Atkuriant senus papročius ir juos „paskaninant“ šiuolaikiniais prieskoniais galima susikurti ypatingą šventę.

Dekoruojant krikštynas siūlyčiau nebijoti baltos spalvos, nes ji simbolizuoja tyrumą. Taip pat ir geltonos, nes ji simbolizuoja saulę, džiaugsmą ir šviesą. Pasitelkus žalios spalvos dekoracijas galima labai subtiliai atskleisti ramybę, gerą energiją ir gamtos grožį. O ramios žemės spalvos, tokios kaip rusva ar pilka nuteikia neutraliai, santūriai ir ramiai. “Svarbu nepersistengti ir neprarasti šventės prasmės.