vimūza

Vimūza

Apie mane

Esu Vilma. Dekoratorės kelią pasirinkau prieš penkis metus. Šis kūrybinis verslas prasidėjo nuo dukrytės gimtadienio. Jei ne ji, ko gero, šio įkvėpimo nebūčiau sulaukusi. Šis pomėgis pamažu virto tokia aistra, kad jaučiu, kaip sergu šia profesine liga ir negaliu nuo to pabėgti 🙂 Visur norisi matyti gražią aplinką, mėgstu, kai mane supa šiltos spalvos, kada viskas suderinta ir aplinkoje vyrauja harmonija. Grožio kūrimas man lyg savotiškas saviraiškos būdas, tarsi psichoterapija. Augdama kaime mėgau vaikščioti po pievas ir rinkti laukines gėles, kurias po to džiovindavau knygose. Manau tik paprastume ir kuklume slypi tikrasis grožis. Ir dar... Dievinu rudenį, jis išties nuostabus, o gal dėl to, kad tuomet esu gimusi. O gal, dėl to, kad juo nesižavėti neįmanoma. Ir tas jo rudeninis kvapas, kuris nukelia i namus kaime... kai po kojomis vėjas šokdina lapus... Visiems linkiu gaudyti tokias akimirkas ir džiaugtis jomis. Be galo mylėkite gyvenimą ir švęskite jį.

Gimtadieniai

Vienintelį kartą per metus

Jūs - šventės siela

Kiekvienas iš mūsų metuose turime savo ypatingą dieną. Žinoma, kad tai gimtadienis! Tai geriausias laikas pasikviesti daug draugų ir surengti vakarėlį. Rengiant vakarėlį iškyla daugybė klausimų: „Kokia bus vakarėlio tema?“, „Ką reikės apsirengti?“, „Kokius gimtadienių žaidimus žaisti?“.

Gimtadienis bus tikrai linksmesnis ir įspūdingesnis jei jį paversite teminiu vakarėliu.
“Teminis gimtadienis” – gimtadienis, kuriame viskas susiję su viena ir ta pačia tema. Tuomet šventės stilistika būna vientisa. Lai būna gimtadienių šventės nepamirštamos…